Jadon III - Lilac Pisa | Snörade kängor | syrén | Dr. Martens
100% läder
Spara in på fraktkostnaden och testa Backstage Club kostnadsfritt i 30 dagar direkt:
Om du redan är BSC-medlem kan du logga in här:
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 536807 |
|---|---|
| Titel | Jadon III - Lilac Pisa |
| Brand | Dr. Martens |
| Produktämne | Basplagg, Streetwear |
| Releasedatum | 23/04/2023 |
| Kön | Unisex |
| Produkttyp | Snörade kängor |
|---|---|
| Klacktyp | Ingen Klack |
| Mönster | plain |
| Stängning | Blixtlås, Snörning |
| Klackhöjd | 4 cm |
| Stövelkrage höjd | 17 cm |
| Stövelkrage vidd | 20 cm |
| Färg | syrén |
| Yttermaterial | 100% läder |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Läder |
| Skofoder | textil |
| Sula | Övrigt Material |