Spara in på fraktkostnaden och testa Backstage Club kostnadsfritt i 30 dagar direkt:
Om du redan är BSC-medlem kan du logga in här:
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 590130 |
|---|---|
| Titel | Jadon TP |
| Brand | Dr. Martens |
| Produktämne | Streetwear |
| Releasedatum | 13/02/2026 |
| Kön | Dam |
| Produkttyp | Känga |
|---|---|
| Klacktyp | Ingen klack |
| Mönster | plain |
| Stängning | Skosnöre |
| Klackhöjd | 4.5 cm |
| Stövelkrage höjd | 16 cm |
| Stövelkrage vidd | 10 cm |
| Tåhätta | Rund |
| Färg | svart |
| Yttermaterial | Läder |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Läder |
| Skofoder | textil |
| Sula | Övrigt Material |
DM Airwair Germany GmbH
5. Etage
Plange Mühle 2
40221 Düsseldorf
Germany
www.drmartens.com