1121:- Lägsta pris under de senaste 30 dagarna På grund av tidigare kampanjer/erbjudanden så kan det bästa priset vara lägre än det nuvarande priset.
Aspha NC Mid | Bikerkängor | beige | Buffalo
Spara in på fraktkostnaden och testa Backstage Club kostnadsfritt i 30 dagar direkt:
Om du redan är BSC-medlem kan du logga in här:
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 593284 |
|---|---|
| Titel | Aspha NC Mid |
| Brand | Buffalo |
| Produktämne | Streetwear |
| Releasedatum | 19/03/2026 |
| Kön | Dam |
| Produkttyp | Bikerkängor |
|---|---|
| Klacktyp | Blockklack |
| Mönster | plain |
| Stängning | Skosnöre |
| Klackhöjd | 7.5 cm |
| Stövelkrage höjd | 10 cm |
| Stövelkrage vidd | 24 cm |
| Tåhätta | Rund |
| Färg | beige |
| Yttermaterial | Konstläder |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Övrigt Material |
| Skofoder | Textil, övrigt material |
| Sula | Övrigt Material |
Buffalo Boots GmbH
Schanzenstr. 41
51063 Köln
Germany
www.buffalo-boots.com