1429:- Lägsta pris under de senaste 30 dagarna På grund av tidigare kampanjer/erbjudanden så kan det bästa priset vara lägre än det nuvarande priset.
Clarissa II Quad | Sandal | svart | Dr. Martens
Spara in på fraktkostnaden och testa Backstage Club kostnadsfritt i 30 dagar direkt:
Om du redan är BSC-medlem kan du logga in här:
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 590160 |
|---|---|
| Titel | Clarissa II Quad |
| Brand | Dr. Martens |
| Produktämne | Streetwear |
| Releasedatum | 11/03/2026 |
| Kön | Dam |
| Produkttyp | Sandal |
|---|---|
| Klacktyp | Platform |
| Mönster | plain |
| Stängning | Spännen |
| Klackhöjd | 4 cm |
| Stövelkrage höjd | 9 cm |
| Stövelkrage vidd | 24 cm |
| Tåhätta | På |
| Färg | svart |
| Yttermaterial | Läder |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Läder |
| Skofoder | Läder |
| Sula | Gummi |
DM Airwair Germany GmbH
5. Etage
Plange Mühle 2
40221 Düsseldorf
Germany
www.drmartens.com