Frunkrocker Sidekick | Känga | svart | KOI
Removable Parts
Metal Details
Decorative Details
Spara in på fraktkostnaden och testa Backstage Club kostnadsfritt i 30 dagar direkt:
Om du redan är BSC-medlem kan du logga in här:
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 593865 |
|---|---|
| Titel | Frunkrocker Sidekick |
| Brand | KOI |
| Produktämne | Gothic, Festival, Rockabilly, Punk |
| Releasedatum | 27/05/2026 |
| Kön | Dam |
| Produkttyp | Känga |
|---|---|
| Klacktyp | Platform |
| Mönster | Stars |
| Tryckt | nej |
| Detaljer | Med nitar, Reflektiv, Avtagbar detalj |
| Stängning | Blixtlås, Skosnöre |
| Klackhöjd | 7 cm |
| Stövelkrage höjd | 17 cm |
| Stövelkrage vidd | 24 cm |
| Tåhätta | Rund |
| Färg | svart |
| Yttermaterial | polyuretan |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Övrigt Material |
| Skofoder | Övrigt Material |
| Sula | Gummi |
Koi Footwear
Leoforos Agias Barbaras 27
14123 Athens
Greece
www.koifootwear.com