2156:- Lägsta pris under de senaste 30 dagarna På grund av tidigare kampanjer/erbjudanden så kan det bästa priset vara lägre än det nuvarande priset.
Lowell Chukka | Lågskor | brun | Dr. Martens
Betala med faktura
Exklusiva varor
30 dagars returrätt
Bästa service
| Artikelnummer | 590111 |
|---|---|
| Titel | Lowell Chukka |
| Brand | Dr. Martens |
| Produktämne | Streetwear |
| Releasedatum | 13/02/2026 |
| Kön | Herr |
| Produkttyp | Lågskor |
|---|---|
| Klacktyp | Ingen Klack |
| Mönster | plain |
| Stängning | Skosnöre |
| Klackhöjd | 3 cm |
| Stövelkrage höjd | 11 cm |
| Stövelkrage vidd | 12 cm |
| Tåhätta | Rund |
| Färg | brun |
| Yttermaterial | Läder |
|---|---|
| Skor yttermaterial | Läder |
| Skofoder | textil |
| Sula | Gummi |
DM Airwair Germany GmbH
5. Etage
Plange Mühle 2
40221 Düsseldorf
Germany
www.drmartens.com